X
تبلیغات
زولا

هر چی تو بخای ...

میز گردی برای همه

دوشنبه 25 اردیبهشت‌ماه سال 1391 ساعت 23:12

همسر ایده آل من !!!!!!!!!!!!!!!!

تو وبلاگ عروسک پشت پرده مطلبی خوندم با اسم - چرا از ازدواجهایمان راضی نیستیم ـ و راستش به نظرم خیلی تفسیر جالبی اومد و تا جایی که من خبر دارم درست .  

  

اما واقعا جدا از همه چیزایی که روانشناس ها و آمارها می گن همسر ایده آل یه مرد چه زنیه ؟   

  

آیا واقعا مردها دنبال زنی هستن که بشه بهش توسری زد ؟ آیا واقعا مردها دنبال زنی هستن که به جز زیبایی خدایی تنها هنرهاش عشوه اومدن ٬ ارضـــا کردن ٬ پختن ٬ بچه زاییدن و ... ست ؟  

 

من از جانب خودم همسر ایده آلم رو بررسی می کنم و احتمال اینکه مردای مثه من زیاد باشن زیاده ( البته اگر بین مردهای عاقل دنبالش باشین ) ...  

 

زیبایی : شرط می بندم الان همه خانوما می گن - ببین همه مردا عقلشون تو چشمشونه ـ . اما واقعا کسی هست که بتونه بگه زیبایی یعنی چی ؟ همه ی ما می دونیم که آدم عزیزانشو زیبا و دشمنانشو زشت می بینه . در این هم که چهره بعد از مدتی تکراری می شه شکی نیست . پس اگر دقت کنیم می بینیم که زیبایی واقعا فاکتور مهمی نیست . مطمئن باشید مردها خیلی بیشتر از اینکه زنها نگران به زور زیبا نشون دادن خودشون هستن وقتی به دختر دلخواهشون فکر می کنن دوران پیری اون دختر رو تجسم می کنن . هیچ پسری هم نمی تونه بگه این کارو نکرده . دلیلشو خودشون می دونن . منم نمی گم .  

 

نتیجه : زیبایی در دراز مدت به هیچ وجه ملاک نیست .  

 

غرور : برای من این یکی از مهمترین چیزهایی ست که واقعا از همسر ایده آلم توقع دارم . منظورم غرور مطلق نیست . گاهی واقعا لازمه آدم به عنوان انسان غرورش رو کنار بذاره ولی غرور برای یک دختر - تو دوره ای که همه فقط دنبال استثمار و جوجه کشی هستن ـ واقعا لازمه . دختری که با غرور با مرد دلخواهش که رابطه ای ایده آل دارن رابطه برقرار می کنه انسان شریفیه . اما زنی که بی غرور ازدواج می کنه و بی غرورتر با اجبار با شوهرش رابطه برقرار می کنه و بعد از هر مرد و زنی که مقابلشه محبت گدایی می کنه واقعا انسان بی کرامتیه .  

 

نتیجه : غرور نشون دهنده ی عزت و کرامت در یک زن است .  

 

هوشمندی : چقدر همه ی ما مبهوت دختر باهوشی هستیم که با غرور و پر نفوذ به چشم هامون خیره می شه و بهمون می فهمونه که با کی طرفیم . اگر مردی هست که از دخترای باهوش دوری می کنه و فراریه واقعا براش متاسفم . چنین مردی حقیقتا نتونسته بفهمه معنای انسان بودن یعنی چی . در واقع مرد فراری از دخترای باهوش مردیه بی نهایت کم هوش و ضعیف که از ناحیه ی مغز دچار اختلالات بسیاریه . دختری که باهوشه همون دختریه که دقیقا تو هر مرحله از زندگیش دقیقا می دونه که واکنش صحیح چیه . واقعا پیدا کردن چنین دختری سخته ( نه چون دخترای باهوش رو به انقراضن . چون دخترا متاسفانه ترجیح می دن زیبای احمق به نظر برسن به جای مغرور باهوش . ) . علاوه بر اون یکی از لذت بخش ترین حس هایی که هرکسی توانمندی ذهنی برای درکش رو نداره اینه که وقتی آدم تو جمع نشسته همه از باهوش بودن و زیرک بودن و دانایی همسرش تعریف کنن . وقتی کسی از باهوش بودن همسر انسان تعریف می کنه آدم ناخودآگاه حس غرور و لذت به طرفش سرازیر می شه و نا خودآگاه این تعاریف باعث می شه روز به روز احساس خوشبختی و احترام بیشتری به آدم دست بده .   

 

نتیجه : باهوش بودن یک زن یعنی افتخار یک مرد و احترام به آن زن .  

 

همراهی : این مهمترین چیزیه که می خواهیم تو همسرمون وجود داشته باشه . زنی که مردش رو همراهی می کنه در واقع قبل از همسر بودن بهترین و صمیمی ترین دوسته اون مرده . به ندرت میشه زن و شوهری رو دید که حاضرن درد و دل کنن . اکثریت زن و شوهرها خودشون رو محدود می کنن به اتاق خواب و یه سری وظایف معمولی که اگر ازدواج هم نکنن باید واسه زنده موندن خودشون انجام بدن . هنوز ما نفهمیدیم که ازدواج ملاک همراهی نیست . همراهی چیزیست جدا از ازدواج ( رابطشون عموم و خصوص من وجهه ) . ما باید همراه همدیگه باشیم تا بتونیم متاهل باشیم . نه زن و نه مرد نباید خودشون رو در برابر طرف مقابل قرار بدن . حتی اگر یکیشون هم این کار رو بکنه فاتحه ی اون پیوند ( چه ازدواج باشه چه نباشه ) خونده س .  

 

نتیجه : یک زن همراه بهترین دوست مرد است .  

 

خوش صحبتی : همه ی خانوم ها مردی رو دوست دارن که نازشون رو بکشه و قربون صدقشون بره . اما چیزی که فراموش می شه اینه که خوب حرف زدن چیزیه که کاملا دو طرفه س . مردها هم به ناز شدن و نوازش شدن احتیاج دارن . به این که همسرشون چه زبونی و چه جسمی نازشون رو بکشه نیازمندن . نمی شه شما با مردی مثه یه تیکه چوب خشک برخورد کنید و بعد منتظر باشین که مثه ابر براتون کلمات و جملات زیبا و لذت بخش بباره .  

 

نتیجه : مرد ها هم به نوازش کلامی و جسمی نیازمندند .  

 

 

به نظر شما همسر ایده آل یه مرد چه ویژگی هایی داره ؟